ESENCIÁLNÍ OLEJE

Záznamy o esenciálních olejích existují 4500 př.n.l, kde se uvádí používání vonných látek. Egypťané hojně používali esenciální oleje na balzamování, výrobu parfémů, pro léčivé účely a jiná různá využití. Římané používali esenciální oleje v parních lázních, aby osvěžili a odvrátili nemoce.

Znáte důvod, proč je používat?

V dnešní době je velmi těžké rozeznat, co je opravdu takové, jaké nám předkládají výrobci, prodejci a média. Vše je BIO, přírodní, zdravé, 100%..ale po přečtení složení zjistíte, že daná věc většinou přírodní složku neviděla ani z dálky, natož aby jí obsahovala. A to není jen s potravinami, ale i s kosmetickým zbožím, preparáty na udržení zdraví apod.

K olejům Young Living jsem se dostala přes svou kamarádku. Nejdříve jsem byla nedůvěřivá, odrazovala mě cena. Jsem masér, takže pár společností s eterickými oleji znám, ale...

Kamarádka vyprávěla o úžasných účincích olejů Young Living, já jen s nedůvěrou až apatií poslouchala a v duchu si říkala : "a jéje další zázračný produkt".

Přesto mě má intuice přesvědčila vydržet a vyzkoušet si olej na vlastní kůži, respektive čich. Už při prvním přivonění levandulového oleje jsem ucítila jeho sílu a neváhala a porovnala s jinou značkou 100% bio levandulového oleje. Čistě přírodní sílu oleje Young Living levandulová voněla jako když cítíte vůni lučního kvítí, u dalších olejů vůni zeminy, lesa.... a emoce vám k tomu hrají, pozvedá se vám nálada a je vám najedou krásně. To se nedá přirovnat. Druhá nejmenovaná značka, věřte či ne, nevoněla, a to nemluvím o síle, energetice, která v tom chyběla. A to rozhodlo.... Oleje Young Living jsou terapeutické kvality.

Esenciální olej je aromatická, těkavá tekutina obsažena v keřích, květech, stromech, kořenech a semenech.

Young Living získává esenciální oleje nejčastěji destilací vodní parou, ta zaručuje koncentrované a silnější účinky než v sušených bylinách.

Esenciální oleje z citrusů jsou získávány metodou lisování z kůry.

Vzácné esenciální oleje např. Jasmín je získáván pomocí extrakce z květů do tuku. (Enfleuráž)

Esenciální oleje si zachovají 100x až 2000x účinnějších látek než sušené bylinky. Sušením značná část léčivých látek vyprchá. Navíc jsou esenciální oleje díky destilaci vysoce koncentrované.

Pro výrobu malého množství destilovaného esenciálního oleje je potřeba velké množství rostlinného materiálu. Např. na výrobu 1 kg růžového oleje se spotřebuje 2 500 kg okvětních lístků růže.

Esenciální oleje mají jedinečnou schopnost pronikat buněčnými membránami, krví a tkáněmi. Molekuly jsou velmi malé a tím mají lepší schopnost pronikat do buněk. Při povrchové aplikaci mohou procestovat celé tělo za několik minut! Esenciální oleje mají schopnost vázat na sebe těžké kovy a tak je vylučovat z těla ven. Protože jsou esenciální oleje směsí mnoho léčivých složek mají různé schopnosti jako například můžou být, jak antiseptické tak anestetické (hřebíček). Důležité je, že nenarušují přirozenou rovnováhu těla. Pokud má jedna složka silný účinek, jiná složka jí dokáže blokovat či působit proti. Je to souhra harmonizace v těle. Když to syntetické chemikálie mají jen jeden účinek a tím narušují celkovou rovnováhu v těle. V jednom místě pomůžou, ale jinde můžou uškodit. 

Lidé při práci s esenciálními oleji mají různé zážitky, vize..., cítí jak olej pracuje, vidí barvy, symboly, do jaké čakry olej putuje nebo jaké bloky odstraňuje, harmonizuje. Tyto oleje dokáží postižené místo naladit na harmonickou frekvenci a tím dochází k úlevě.

Esenciální oleje jsou jednou z "hraček", které člověku pomohou lépe se vyrovnat s učením jenž nám Život přináší.

Pokud Vás tyto řádky nadchly a chcete vyzkoušet některý z těchto zázračných esenciálních olejů terapeutické kvality neváhejte a volejte, pište, rádi se vám budeme věnovat. 

Nebo jste již dávno o zázracích slyšeli a chcete se stát občasným spotřebitelem nebo pravidelným uživatelem, kontaktujte nás. 

Pro tyto případy firma připravila cenu až o 25% nižší, než pro konečného zákazníka. 

V případě potřeby, výběr nejvhodnějšího oleje, dotazy, registrace (naše registrace je ID 168 6995) na tel.č. 777 762 080.

S láskou a s úctou

Pavla BaWaYa