DIAGNOSTIKA A PORADENSTVÍ

Máte mnoho otázek z oblasti svého zdraví, typu např. "Proč mě bolí koleno či záda?"

Nebo Vás trápí jiné zdravotní neduhy. A rádi by jste znali odpovědi proč tomu tak je, proč se bolest neustále případně vrací?

Jsem zde pro Vás a vynasnažím se na Vaše otázky zcela jasně a srozumitelně odpovědět a případně nabídnu vhodnou terapii, byliny či masáž nebo doporučím někoho ze svých kolegů, odborníků z řad lékařů.

Poradenství a terapie je určena všem, kteří již nejsou spokojeni se svým současným stavem a chtějí jej změnit k lepšímu, péči o sebe. A tím zlepšit své zdraví. 

Přicházíte zejména z důvodu zhoršení zdravotního stavu a ten celkem nepotřebuje otázky, i když vždy je potřeba si ujasnit: "Co vlastně v životě chceme nebo co přitahujeme?"


V některých situacích na diagnostiku používáme biofotonický scener, neinvazivní metodu, kterou měříme 18 betakarotenoidů v kožní tkáni SCS (laicky řečeno antioxidanty).

Rychlá diagnostika cena 200Kč pomocí sceneru, doba trvání max 5 min.

Obracíte se na mě i s otázkou partnerských vztahů. Zde zjišťujeme, co se vlastně v tom vztahu děje, co nefunguje a hledáme cestu nápravy.

Občas se na tělech podepíši i peníze. Jejich nedostatek či naopak hojnost. I tyto vlivy lze navrátit do rovnováhy.

Někdy se zdravotním stavem souvisí i bydlení, proto Vám můžeme nastínit pomocí Feng-shui, jak to dohromady funguje a ovlivňuje život. Příklad: je lepší přijít dřív než se zabydlíte, (patogenní zony se dají odrušit) než, aby jste pak své zdraví pracně vraceli do rovnováhy. Zony umějí pěkně člověka potrápit. Většinou se odruší drobnými úpravami.

S tím vším Vám můžeme pomoci.

Pak přichází náprava, regenerace která probíhá různými způsoby, podle toho, jaký jste typ a jak to vyhovuje Vám, znám a používám mnoho technik. S některými si povídáme, někdo mluvit nechce. Někoho masírujeme nebo se jen dotýkáme na bodech (tiger points). A s některými nemluvíme, ani se nedotýkáme. Prostě jsme každý jiný, proto ke každému klientovi přistupujeme individuálně. 

Regenerace probíhá vždy na několika úrovních zároveň.

Někdy tělo potřebuje pro dočištění nějaké terapeutické pomůcky např. byliny, homeopatika, éterické oleje nebo krátká cvičení atp.

Jsem ráda, že Vám můžu být nápomocna.