Celý život se profesně zaměřuji na práci s lidmi při jejich rozvoji osobnostního potenciálu.

Přes 20let studuji a praktikuji masážní techniky a terapie zdravotní, regenerační, sportovní, tibetské, Reiki, Shamballa, čínskou kosmologii, numerologii, kineziologii a mnoho dalších technik, které dnes používám pro svou praxi, komplexní pohled na dispozice osobnosti, jejich odhalení a rozvoj v zájmu naplnění životního nastavení člověka, zvládání zátěží a zvyšování kvality života obecně.

Při své práci také používám fytoterapii -bioinformační přípravky, esenciální oleje k nastolení rovnováhy, uzdravení těla a mysli. Dále galvanoterapii a elektroléčbu.

Patří zde také zmínka o půlroční stáži v sanatoriu Klimkovice na dětském oddělení a čtyřměsíční praxe v lázních Darkov.

Další absolvovaná praxe a semináře Feldenkrais® Awareness Through Movement, s lekrory Ester Janošiová (ČR), Joe Stoller (USA), Aliza Steward (USA), Arlyn Zones (USA), Alan Questel (USA). Dále Tiziana Longo (Ita) - taneční praxe Butó, Olivia Olla Palmer (Ita) - Tanec 5Rytmů, kreativní pohybová praxe - Adam Barley (AUS)zakladatel Zero One a mnoho dalších.

Dále se společně s manželem snažíme v meditačním centru Probuzení v Bohumíně naplnit jeden z mnoha svých životních úkolů. Ukazovat lidem cestu, jak rozproudit k životu nefunkční či oslabené orgány těla do harmonicky fungující osobnosti pomocí Tai-či, Čchi-kungu a dalších léčebných technik a terapií a probudit je ze spánku nevědomí, samozřejmě za podmínek touhy, chtění, spolupráce, do stavu vědomého žití života. Pak už vše záleží jen na Vás samotných, jak s tím naložíte.

Nabízím komplexní péči v oboru zdravotní, regenerační a sportovní masér, terapeut.

Na pobočkách využijete masáže, včetně metody tejpování. Speciální části tvoří masáže dětí a dětí s handicapem. Na pracovišti v Bohumíně můžete vyzkoušet speciální podložku Dreamsy Relaxtherapy, autotrakční lehátko.

Masáže Siluet má tři pracoviště:

PRACOVIŠTĚ BOHUMÍN, PRACOVIŠTĚ OSTRAVA, PRACOVIŠTĚ OLOMOUC

Těším se na Vás.

Pavla BaWaYa