O MNĚ

Celý život se profesně zaměřuji na práci s lidmi při jejich rozvoji osobnostního potenciálu.

Přes 20let studuji a praktikuji masážní techniky a terapie zdravotní, regenerační, sportovní, tibetské, Reiki, Shamballa, čínskou kosmologii, numerologii, kineziologii a mnoho dalších technik, které dnes používám pro svou praxi, komplexní pohled na dispozice osobnosti, jejich odhalení a rozvoj v zájmu naplnění životního nastavení člověka, zvládání zátěží a zvyšování kvality života obecně. Při své práci také používám bioinformační přípravky a esenciální oleje k nastolení rovnováhy – uzdravení těla a mysli. Zde také patří zmínka o půlroční stáži v sanatoriu Klimkovice na dětském oddělení a čtyřměsíční praxe v lázních Darkov.

Dále se společně s manželem snažíme v meditačním centru Probuzení v Bohumíně naplnit jeden z mnoha svých životních úkolů. Ukazovat lidem cestu, jak rozproudit k životu nefunkční či oslabené orgány těla do harmonicky fungující osobnosti pomocí Tai-či, Čchi-kungu a dalších léčebných technik a terapií a probudit je ze spánku nevědomí, samozřejmě za podmínek touhy, chtění, spolupráce, do stavu vědomého žití života. Pak už vše záleží jen na Vás samotných, jak s tím naložíte.

Nabízím komplexní péči v oboru zdravotní, regenerační a sportovní masér, terapeut.

Na pobočkách můžete využít všechny druhy masáží včetně metody tejpování. Speciální části tvoří masáže dětí a dětí s handicapem. Na pracovišti v Bohumíně můžete využít speciální podložku Dreamsy Relaxtherapy, nově i autotrakční lehátko.

Masáže Siluet má tři pracoviště:

PRACOVIŠTĚ BOHUMÍN, PRACOVIŠTĚ OSTRAVA , PRACOVIŠTĚ OLOMOUC

Těším se na Vás.

Pavla BaWaYa