DIOCHI

Bioinformační výrobky harmonizují energetické dráhy těla (meridiány) a prostřednictvím biorezonance ruší energetickou příčinu disharmonie v informačním poli člověka. Hluboce jej čistí a netoxikuje. Když zasáhne rezonanční vlna místo, kde jsou uložené toxiny, způsobí malé ,,zemětřesení‘‘, toxiny se uvolní a tělo je vyloučí. Člověk se sám dokáže díky předkládaným informacím rychle oživit svoje samoregenerační schopnosti a následně uvede své tělo do harmonického stavu. Po celém těle jsou na pokožce reflexní zóny orgánů, které tělo využívá pro harmonizaci funkce orgánů. 

Představujeme vám velmi dokonalý a komplexní systém regenerace těla, který se jmenuje Sféra. Poznejte učení o energiích, tak jak je znaly staré civilizace v Egyptě a dalších částech světa. Součástí Sféry je malý regenerační okruh těla podle pěti elementů, kterým můžete úspěšně projít. Nebo můžete projít velkým regeneračním okruhem, celou Sférou, a vyzkoušet dvanáct bioinformačních přípravků – klíčů a zregenerovat svoje tělo. Můžete použivat i jednotlivé ,,klíče‘‘ samostatně podle toho, co chcete u sebe zlepšit. Když propojíme jednotlivé přípravky Sféry určitým způsobem, získáme podobnost se stromem života, který je znám z kabaly. Lahvičky vyzařují různé frekvence, které odpovídají příslušné oblasti těla. Užíváním přípravku v pravidelných intervalech docílíte synchronizace se shodnými informacemi produktu a ty se vzájemně vyruší. Pokud jste měli v těle nějaká depozita odpadních látek, začnou se z těla tyto škodliviny pomocí biorezonance postupně uvolňovat. Při regeneraci doporučujeme pít hodně čisté vody, aby se toxiny mohly lépe rozpouštět a odplavovat. Nezapomínejte, že bez dostatku čisté vody se pořádně mýt nedá. Tak lze postupně ,,hloubkově‘‘ očistit celé tělo pomocí dvanácti klíčů Sféry. Využijte i různých kombinací k očištění svého fyzického a duševního těla. Díky informacím jednotlivých klíčů si tělo samo nastolí proces samoregenerace. Začněte včas! Ještě než se dá zjistit problém ve vašem těle prostřednictvím moderních přístrojů, můžete jej vy sami eliminovat prevencí! Vysoká kreativnost použití je obrovskou výhodou Sféry.  

Přípravky jsou vyváženou kompozicí rostlin z celého světa. To nejlepší, co nám příroda dala. Jsou sestaveny podle vyzařování vlnových délek rostlin a také podle jejich chemického složení. Jednotlivé inteligentní kompozice mají velkou sílu harmonizovat příslušné sféry těla s maximální dokonalostí samotné přírody. Jdou velmi do hloubky. Některé přípravky obsahují převážně flavonoidy, některé saponiny, další třísloviny a další skupiny zajímavých fytolitem. V každém přípravku jsou rostliny, které dokážou ochraňovat buňky a eliminují tak riziko vzniku onkologického onemocnění. Antioxidační vlastnosti jsou pak u každého produktu samozřejmostí.