ZDRAVÁ A VESELÁ MYSL

Blíží se konec prázdnin a nastane období babího léta a to některé z nás nutí bilancovat, co jsem stihl/a nebo naopak nestihl, jsem připravený/á na podzim a zimu. A co naše děti???

Jde se zase do školy. Pro mnohé děti je škola otrava, učí se tam věci, které nebudou nikdy potřebovat a nevědí, proč se tam musí chodit. Vážení rodičové, teď se Vám asi nebude líbit, co napíšu. Ale  musím tak učinit, neboť jsem si uvědomila, že to tak vlastně je. Pokud bychom se měli učit, jen co opravdu potřebujeme k životu, skončíme třetí třídou. Dál to už škola není, ale je to vzdělání, kterého a to mi dáte za pravdu není nikdy dost.

Jenže co s dětmi, kterým to tak úplně nejde do hlavy? Předně zachovat klid. Popovídejte si s ním o tom, co se učí, ukažte mu svůj zájem. Dovolte mu, ať se pochlubí svými znalostmi. Neděste ho, když mu něco nejde, vzpomeňte na sebe :)) Zní to možná divně, ale menší dítě ovlivňují naše postoje a názory. Těžké na tom je, že i podvědomé názory. Ruku na srdce - neradi matematiku? Tak se nedivme, že naše robátko se snaží vyhnout učení, úkolům, jak jen to jde. 

Někdy jsou děti unavené, vyčerpané. Dnešní uspěchaná doba založená na šokování, fascinaci, extrémech a adrenalinu prostě vysiluje. A co teprve PC, tablety, notebooky... Není dostatek klidu, radosti, není důvěra v budoucnost, není jistota vlastního místa na zemi. Z toho narůstá agresivita. My můžeme pomoci. Nejen tím, že budeme dětem ukazovat hezké věci, místo křiku budeme spíše konejšit. Že se budeme zabývat  více příčinami než projevy, ale také vlastní silou to všechno ustát. Na to máme Stimaral a další podpůrné potravinové doplňky. Ty podpoří nejen trávení a srdce, ale i výživu jako takovou. Pomůže najít motivaci pro hledání stability ve světě, vyživí oči, aby viděly krásu a srdce pro větší srdnatost. Ke zvýšení výkonu mozku se s úspěchem používá Vitamarin, který podporuje stabilitu membrán buněk, zejména nervových. Mizí smutky a výkyvy nálad. Výkony jsou pak jistější a stabilnější.

A co my ostatní??? Berme Stimaral, kdykoli se cítíme unaveni životem, pokleslí na duchu či na těle. Posílí nás. Vitamarín nám pomůže kochat se daleko lépe a radostněji a zlepší naši koncentraci.