Projekt "Čajování"

Nevím, jak to máte vy, ale u mě se v období podzimu a zimy objevuje nálada začít víc vařit teplé nápoje. Nasávat jejich vůni, která se všude rozprostře a prostoupí každý kout. Odhadnout správnou chvíli pro scezení a těšit se na barvu a chuť. Je to pro mě vždy obřad. Věřím, že i vy máte své čajové rituály, které si v chladném počasí užíváte. A pokud ne, můžete se přidat k nám  a ochutnat skvělé čaje z Brazílìe, Bolívie, Peru, severní Argentině, Paraguayi atd..

Tak vznikla myšlenka na svět! Necháme zákazníky ochutnat všechny druhy čajů. A které čaje nám k tomuto účelu poslouží? Přece celá nabídka čajů firmy Diochi a firmy Energy. Nejen, že si ukážeme, jak takový čajový obřad má vypadat, užijete si relaxaci, ale díky síle jednotlivého čaje pomůžeme našemu tělu ke zdraví.

Čajování probíhá jednou měsičně, vždy ve středy podvečer. Někdy může nastat vyjímka z důvodu úplňkové meditace, ale to se dozvíte vždy dopředu.

Postupně se seznámíte s jednotlivými druhy, jak je vařit, používat, co umějí atd. Nahlédneme také do historie. A který bude ten Váš první, vyvolený? Nechcete se překvapit.

Určitě Vám bude chutnat. 

Rezervace místa, stačí sms na tel. 777 762 080.

Těšíme se, termíny najdete: Kalendář akcí.

Pavla

Čaje firmy OrganoGold jsou v současné době pouze na objednání, proto nejsou zařazeny do projektu čajování.