Proč zrovna pyramida?

Pyramida vstřebává, shromažďuje a vyzařuje biokosmickou energii. Zharmonizuje energii v jemných tělech, hojí rány a ztiší bolesti, navozuje meditaci a relaxaci, dodá vitální sílu, dále změní chuť a kvalitu vody či nápojů, urychluje růst rostlin...

Relaxace je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Pro zvýšení účinku navíc klademe na klienta polodrahokamy, které působí na jeho energetická centra tzv. čakry, tím dochází k relaxaci, regeneraci a nabíraní energie. Klient se pak cítí velmi odpočatý a jako znovuzrozený.

Proč krystaly, polodrahokamy?

Po staletí krystaly člověka fascinovaly. Tyto zvláštní kameny byly ceněny pro svou krásu, zdobily královské osobnosti i bohaté a mocné občany. A uctívány jsou i pro své duchovní a uzdravující síly dodneška. Krystaly se vytvářely před miliony lety, kdy k zemskému povrchu stoupaly z roztaveného jádra plyny a minerály. Jak chladly, jejich atomy se uskupovaly do určitých vzorů a trojrozměrných soustav, které dnes známe jako krystaly. Tato zvláštní struktura krystalů dokáže přijímat, posilovat a předávat elektromagnetickou energii, jež umí léčit a nabíjet. V mytickém městě Atlantis léčily barevné paprsky krystalů fyzické i psychické nemoci. V Atlantidě údajně existoval i velký chrám léčení vykládaný nejrůznějšími krystaly. I staří Egypťané znali moc krystalů a jejich panovníci, faraoni, nosívali v koruně kameny, například malachit, aby jim přinášely moudrost. Tygří oko, karneol nebo tyrkys sloužily k výrobě amuletů, do hrobů se kladly štíty, srdce a skarabové, které měly mrtvého chránit na poslední cestě...atd.

Na tuto proceduru je třeba rezervaci, možno zakoupit i dárkový poukaz či permanentku.

Jednorázový vstup: 200 Kč

Pemanentka 5 vstupů: 900 Kč