Raindrop - královská masáž

Většina lidí bude jistě souhlasit s tím, že masáž je zklidňující, uvolňující a příjemná. Technika Raindrop je však dokonalejší metodou než běžná masáž, protože spojuje použití esenciálních olejů a speciálních masážních technik, a tím se zvyšuje terapeutický účinek masáže.

Technika Raindrop je účinnou a neinvazivní metodou, která využívá antivirových, antibakteriálních a protizánětlivých vlastností několika klíčových esenciálních olejů a napomáhá tělu udržet, případně obnovit přirozený tvar páteře. Využívá se i k léčbě potíží, které nejsou přímo spojeny s problémy se zády, např. při infekci dýchacích cest, zažívacích obtížích, hormonálních problémech nebo nedostatečné funkci jater.

Techniku vyvinul Gary Young. Spojil v ní aplikaci devíti terapeutických esenciálních olejů na chodidla a páteř se speciálními masážními postupy indiánského kmene Lakota a metodou Vita Flex bodů, která má pro lidskou bytost hluboký regenerační a léčebný efekt. Díky tomuto spojení je Raindrop účinnější metodou než běžná masáž. Nejsilnější účinek je po 3-4 dnech.

Řada profesionálních lékařů ve Spojených státech začlenila techniku Raindrop do své praxe a shledala, že je to vynikající metoda pro zmírnění problému spojených s ischiasem, kyfózou a chronickou bolestí zad. Esenciální oleje určené pro jednotlivé systémy už pomohly vyřešit mnohé případy, které profesionálové už odepsali jako beznadějné, a otevřely tak nové možnosti léčby.

Jak technika funguje?

Terapeut kape oleje z výšky zhruba 15cm na záda klienta, poté je jemně roztírá vnější stranou prstů od oblasti beder nahoru podél obratlů směrem ven po zádových svalech a přes ramena ke krku. Přestože celá technika trvá 30-45min, oleje působí ještě několik dní, během nichž probíhá léčení a vyrovnávací proces. Mnoho lidí cítí účinky olejů několik dní po absolvování techniky, kdy zaznamenávají zmírnění nebo vymizení bolesti, ústup chřipky, zlepšení pohyblivosti, celkový pocit klidu a obnovení chuti života.

Výborné výsledky první aplikace techniky Raindrop ještě neznamenají, že bylo dosaženo všech žádoucích účinků. Jedna aplikace může být například dostatečná pro harmonizaci a uvolnění těla. Někteří lidé mohou chtít opakovat Raindrop jednou týdně, jednou měsičně, nebo jednou za 3 až 4 měsíce. Jiní, kteří pracují na strukturární nerovnováze organismu nebo ti, kteří potřebují emoční podporu, mohou zvolit pravidelnou týdenní aplikaci Raindrop, aby v léčbě postupovali dále kupředu.

Esenciální oleje používané při technice Raindrop mají vysoce antimikrobiální účinky. Po nakapání na záda působí jako neinvazivní terapie zaměřená na latentní patogeny uložené podél páteře. Dochází tak ke zmírnění symptomů skoliózy, kyfózy a dalších onemocnění zad a zároveň k posílení imunitního systému. Je důležité si uvědomit, že zdravé tělo nezískáme prováděním jediné techniky. Zdraví je výsledkem vyváženého životního stylu, cvičení i správné stravy. Na zdraví má vliv vše, co děláme, vidíme, jíme a co si myslíme, a také to zda máme dostatečný příjem vody a spánku.

Kdy je nutná zvýšená opatrnost při aplikaci techniky Raindrop.

Před aplikací je třeba upozornit na následující onemocnění/stavy:

 • Roztroušená skleroza (Sclerosis multiplex)

 • Epilepsie

 • Vysoký krevní tlak

 • Rakovina

 • Před chemoterapií může zlepšít stav

 • Mateřství

 • Těhotenství NELZE

 • Kojení NELZE

Aplikace je v uvedených případech možná jen s vynecháním některých olejů - proto je nutné terapii pečlivě připravit.

Použité jednoduché oleje:

 • Oregáno (Origanum compactum) - probouzí buněčné receptory, ničí patogeny a napomáhá trávení toxických látek blokující receptory v buněčné stěně.

 • Tymián (Thymum vulgaris) - ničí patogeny a napomáhá trávení toxických látek blokující receptory v buněčné stěně.

 • Bazalka (Ocimum basilicum) - uvolňuje svalové napětí.

 • Cypriš (Cupressus sempervirens) - zlepšuje krevní oběh a je olejem pro hypofýzu.

 • Libavka (Gaultheria procumbers) - zmírňuje bolest

 • Majoránka (Origanum majorana) - posiluje svalstvo

 • Máta (Mentha piperita) - zlepšuje pronikání oleje do tkání.

Použité směsi esenciálních olejů

 • Valor - strukturální vyrovnání a harmonizace

 • Aroma Siez - uvolnění svalů a zmírnění bolestí

 • White Angelica - ochrana před negativními energiemi

Výsledky

Z mnoha tisíc aplikací Techniky Raindrop, které dosud proběhly, stovky přinesly rychlé a výrazné účinky. Zde je několik příkladů ze zahraničí:

Mladý muž z Denveru, ve státě Colorado, který trpěl chronickou skoliózou, byl po aplikaci Techniky Raindrop, poprvé za 8 let schopen se úplně předklonit. Za pomoci kamery která shora natáčela jeho páteř při předklonu, bylo přes 400 přihlížejících svědky toho, jak se obratle jeho páteře doslova posunuly na svá místa. Když se narovnal, byla mu změřena výška, která byla o téměř 3cm vyšší než předtím.

V dalším případě se jednalo o profesionální modelku ve věku lehce přes 40 let, u které se objevila skolióza v rané dospělosti. Musela si kvůli ní přizpůsobovat oblečení, které používala při modelingových akcích, tak aby jí dobře padlo. Nebyla schopná klidně sedět ani po krátkou chvíli. Po absolvování Techniky Raindrop se její páteř narovnala takovým způsobem, že také nabrala kolem 3cm na výšce. Pokračovala v terapii Techniky Raindrop, a během několika následujících měsíců informovala o vymizení veškerých problémů. Nyní je schopná bez bolesti tančit a jezdit na koni.

Je poměrně časté, že jedinci trpící skoliózou získají po jedné aplikaci Techniky centimetr i více centimetr i více na výšce.

Příklady z mé praxe:

mám mnoho případů, ve kterých došlo po aplikaci Techniky Raindrop k úlevě od bolesti, uvolnění ucpaných dutin, úlevě od nachlazení a chřipky, a to je důvodem, proč tato technika vzbudila tolik zájmu ze strany terapeutů. Uvedu zde jeden, který je mezi mými "TOP" prvními.

Muž přes 60let po operaci endoprotézy kyčlí a páteře, přichází s velkými přetrvávajícími bolestmi. Po doporučení své kamarádky, ať zkusí zajet k nám a uvidí... Obrátil se na mně s dotazem, zda-li s tím "nĕco" dokážu udělat a zbavit jej bolesti. Slyšel, že prý umím zázraky. Domluvili jsme se, že zkusíme na začátek metodu Raindrop a uvidíme, co a jak dál. Po třech aplikacích bolesti začaly ustupovat, tak jsme přidali další metodu, neinvazivní hirudoterapii. Po pĕti setkáních, klient doslova "odhodil" berle, a odjel do lázní, poté na svou vytouženou dovolenou.

Mám radost, když jsou klienti s mou práci spokojeni a odcházejí naplnĕni pocitem radosti, štĕstí, zdraví a hlavně plni optimismu.