An - Mo (plosky dolní končetiny)

Reflexní terapie známá 5000let a dnes již světově uznávanou diagnostickou, terapeutickou metodou pečující o naše zdraví. Tato technika se provádí pomocí tlaku na dané akupresurní body v místě obličeje, uší, rukou a nejčastěji nohou. Na těchto bodech je nejprve provedena diagnostika zjišťováním bolestivosti bodů naležijících k jednotlivým orgánům vašeho těla. Dále se provádí stimulace vybraných bodů dle zdravotních obtíží. Původním úkolem byla prevence, dnes je však hojně používána především k léčbě. Reflexní terapii je možné využívat jako samostatnou metodu nebo ji lze kombinovat s jinýmii terapiemi jako je aromaterapii, aplikaci baňek, Shamballou, konzumací kvalitních bylinných výrobků... S výběrem Vám ráda poradím.

V každém případě je návštěva ozdravnou relaxaci pro tělo a ducha. Tento požitek nyní můžete dopřád nejen sobě, ale i svým blízkým. Dárkový poukaz se stal v krátké době velice oblíbeným vánočním či narozeninovým dárkem.

Využití An-Mo:

• migrénách (bolestech hlavy). Hlavními příčinami migrén bývá zablokovaná krční páteř, disfunkce žlučníku nebo jater. Přesnou příčinu problému nám nejlépe odhalí diagnóza

• bolestech zad a plotének. Problémy s ploténkami většinou souvisí s oslabením ledvin

• bolestech kloubů. Hlavní příčinou bolestí kloubů bývá oslabení ledvin, hromadění odpadních látek v těle, nadváha a špatné stravovací návyky.

• ischiasu

• skolióze. Zde doporučujeme kromě reflexní terapie vhodné cvičení na uvolnění, protažení a posílení svalstva, např. Jógu

• alergiích. Příčina alergií většinou spočívá v orgánovém trojúhelníku ledviny - plíce - slezina. Kromě reflexní terapie doporučujeme úpravu stravy, vyloučení sladkostí, mléč. výrobků a smažených jídel (nutná disciplína). Léčba alergií bývá většinou dlouhodobá.

• detoxikaci těla, podpoře lymfatické drenáže