DIOCHI

Bioinformační výrobky harmonizují energetické dráhy těla (meridiány) a prostřednictvím biorezonance ruší energetickou příčinu disharmonie v informačním poli člověka. Hluboce jej čistí a netoxikuje. Když zasáhne rezonanční vlna místo, kde jsou uložené toxiny, způsobí malé ,,zemětřesení‘‘, toxiny se uvolní a tělo je vyloučí. Člověk se sám dokáže díky předkládaným informacím rychle oživit svoje samoregenerační schopnosti a následně uvede své tělo do harmonického stavu. Po celém těle jsou na pokožce reflexní zóny orgánů, které tělo využívá pro harmonizaci funkce orgánů.

Představujeme vám velmi dokonalý a komplexní systém regenerace těla, který se jmenuje Sféra. Poznejte učení o energiích, tak jak je znaly staré civilizace v Egyptě a dalších částech světa. Součástí Sféry je malý regenerační okruh těla podle pěti elementů, kterým můžete úspěšně projít. Nebo můžete projít velkým regeneračním okruhem, celou Sférou, a vyzkoušet dvanáct bioinformačních přípravků – klíčů a zregenerovat svoje tělo. Můžete použivat i jednotlivé ,,klíče‘‘ samostatně podle toho, co chcete u sebe zlepšit. Když propojíme jednotlivé přípravky Sféry určitým způsobem, získáme podobnost se stromem života, který je znám z kabaly. Lahvičky vyzařují různé frekvence, které odpovídají příslušné oblasti těla. Užíváním přípravku v pravidelných intervalech docílíte synchronizace se shodnými informacemi produktu a ty se vzájemně vyruší. Pokud jste měli v těle nějaká depozita odpadních látek, začnou se z těla tyto škodliviny pomocí biorezonance postupně uvolňovat. Při regeneraci doporučujeme pít hodně čisté vody, aby se toxiny mohly lépe rozpouštět a odplavovat. Nezapomínejte, že bez dostatku čisté vody se pořádně mýt nedá. Tak lze postupně ,,hloubkově‘‘ očistit celé tělo pomocí dvanácti klíčů Sféry. Využijte i různých kombinací k očištění svého fyzického a duševního těla. Díky informacím jednotlivých klíčů si tělo samo nastolí proces samoregenerace. Začněte včas! Ještě než se dá zjistit problém ve vašem těle prostřednictvím moderních přístrojů, můžete jej vy sami eliminovat prevencí! Vysoká kreativnost použití je obrovskou výhodou Sféry.

Přípravky jsou vyváženou kompozicí rostlin z celého světa. To nejlepší, co nám příroda dala. Jsou sestaveny podle vyzařování vlnových délek rostlin a také podle jejich chemického složení. Jednotlivé inteligentní kompozice mají velkou sílu harmonizovat příslušné sféry těla s maximální dokonalostí samotné přírody. Jdou velmi do hloubky. Některé přípravky obsahují převážně flavonoidy, některé saponiny, další třísloviny a další skupiny zajímavých fytolitem. V každém přípravku jsou rostliny, které dokážou ochraňovat buňky a eliminují tak riziko vzniku onkologického onemocnění. Antioxidační vlastnosti jsou pak u každého produktu samozřejmostí.

Bioinformační kapky a kapsle

INTOCEL - Postupnou regeneraci začínáme přípravkem číslo jedna, přípravkem - Intocel.

Je korunním králem celého systému s vysokým obsahem rostlinných látek. I dokonale oslabený organizmus se velmi rychle zregeneruje. Nastává fáze stabilizace a regenerace povrchu trávicího ústrojí. Rostliny v přípravku mají stahující účinek a všude, kudy procházejí, vykonávají svoji blahodárnou ochrannou činnost. Ochranu dutiny ústní, jícnu, žaludku, tenkého a tlustého střeva.

Cena 536,-Kč

DETOXIN

Meridián jater a žlučníku, sleziny se slinivkou a plic. Pomůžeme játrům zbavit se jedovatých zplodin a odstraníme většinu úložišť toxinů. Očistíme plus pól naší baterie a tělo nám začíná ožívat. Zlepšuje se zrak, naše "zraková čidla" jsou opět citlivější. Eliminuje se riziko vzniku degenerace kyčelních kloubů a šlach. Pomůže nám očistit povrch a naši pokožku.

Cena 536,-Kč

DIOCEL

Meridián ledvin a močového měchýře, plic + lymfatický systém.

Doporučíme ledvinám, ať si také udělají pořádek. Pro detoxikaci organizmu jsou ledviny a jejich správná funkce nesmírně důležitým orgánem. Mají na starosti vodní a minerálové hospodářství. Známý americký jasnovidec Edgar Cayce hovořil o nezbytné souhře mezi játry a ledvinami a zdůrazňoval, že nám tato dvojice orgánů tvoří v těle jakousi baterii, kde játra tvoří plus a ledviny mínus pól.

Cena 536,-Kč

ASTOMIN - meridián žaludku a sleziny se slinivkou, jater a žlučníku.

Nyní číslem čtyři vyčistíme "směšovací energetický kotel" - žaludek. Hlavní funkcí žaludku je promíchání a natrávení přijaté stravy pomocí šťáv a kyseliny chlorovodíkové. Nehostinné prostředí zde zlikviduje některé druhy bakterií. Párovým orgánem našeho zpracovatele je jeho věrný pomocník - slinivka, která má v některých případech spojitost s kvalitou povrchu našich sliznic. Na tomto úklidu velmi záleží, protože odtud se ze syrové stravy odčerpá část energie pro naše tělo.

Cena 536,-Kč

ASTOFRESH – meridián žaludku, sleziny se slinivkou a plic. Aktivátor + harmonizátor.

První pomocník pro aktivaci všech pozic. Dokáže probrat spící orgány, žaludek, plíce, vaječníky, mozek a je aktivátorem pro spuštění. Je k dispozici Astominu, ale můžeme jej použít na každém stupni sféry, pomáhá při všech činnostech. Obsahuje fytohormony s blahodárným harmonizačním účinkem na celé tělo. Podpoří činnost žaludku, střev, hormonálního systému a řádně protáhne plíce.

Cena kapky: 536,-Kč, kapsle: 536,-Kč

BAKTEVIR - meridián plic, tlustého střeva a sleziny

Po čísle pět přejdeme na "sací a okysličovací systém" - plíce. Díky dýchání získává člověk další část energie. Smícháním vrozené energie ledvin, získané energie ze žaludku a plic se nám začne plnit meridián trojitého zářiče a energetický systém je připraven pro další činnost. O rozvod energie se postarají naše rozvodné kabely - meridiány - energetické dráhy a transformační stanice - čakry. Těch základních je sedm. Fytolátky před spuštěním nám pomohou z celého těla vypudit zbylé odolné vetřelce.

Cena 536,-Kč

VENISFÉR

Po prověření šesté pozice přejdeme do Sféry číslo sedm a provedeme aktivaci centrály - mozku a čerpadla - srdce. Sedmá Sféra je shodná číselně se sedmou čakrou, která nám otevírá brány dosud nepoznané. Venisfér doslova znamená přijít do vyšší sféry.

Očišťujeme řídící centrum, centrální počítač, obnovíme zastaralou kapacitu a nevyhovující paměť. Též očistíme všechny vojenské základny vojáků a dozorců, čili kostní dřeň a T obranné lymfocyty. Zde si musíme nechat obzvlášť záležet a připravit imunitní systém pro naši stálou ochranu.

Cena 536,-Kč

GEROCEL- meridián srdce, osrdečníku, plic, sleziny se slinivkou a tří zářičů + jednotlivé buňky a celé tělo.

Po očištění centrály přípravkem číslo sedm přejdeme naočistu jednotlivých buněk. Gerocel je velkým pomocníkem Venisféru. Gerocel je přípravkem dlouhověkosti, a aby plnil svůj úkol na jedničku, musí ochraňovat jednotlivé buňky jako matka svoje děti a dát jim to nejlepší. Každá buňka v těle je elektrárnou a pro udržení jejich chodu je nutné mít prostředí kolem nich náležitě čisté.

Cena 536,-Kč

GEROCEL BIOENZYM - kapsle bioenzym bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z humátů a dvanácti proteolytických enzymů kalifornských dešťovek:proteázy, lipázy, amylázy, pepsinu, trypsinu, chemotrypsinu, ficinu, celulázy, pentonázy, glukonázy, amylázy, esterázy a hemicelulázy. Obsahuje výtažek z rostliny Selaginella doederleinii, vybrané směsi éterických olejů, více než 60 minerálů v chelátové formě a další významné bioaktivní látky. Podporuje dlouhověkost, ochraňuje buňky, šetří slinivku, rychle se vstřebává, navrací tělu svěžest a vitalitu.

Když dokončíme osmou pozici, přejdeme u mužů na číslo devět a u žen na číslo deset. Cena: 936,-Kč

ANDROZIN- meridián ledvin a močového měchýře, jangový a jinový pojivový a jangový a jinový patní + hormonální systém muže, afrodiziakum, elixír mužů.

Následující bioinformační produkty jsou tady proto, abychom měli ze života radost. Jsou to afrodiziaka a stimulancia. Jsou to Životabudiče! Oba dva nás dokonale probudí z letargie. Vrátí nám do života jiskru. Ochraňují svaly a kosti před degenerací. Obsahují fytohormony a celou řadu velmi prospěšných látek.

Cena 536,-Kč

ESTROZIN- meridián početí, močového měchýře, plic a žlučníku + hormonální systém ženy, afrodiziakum, elixír žen.

Cena 536,-Kč

LEVAMIN- meridián řídící, početí, osrdečníku, jater, ledvin a žaludku + nejvyšší energetika, a super tonizátor.

Název Levamin je utvořen od slova levitace - vznášet se.

Jestli má něco sílu, tak je to právě Levamin a jedenáctá pozice. Ve Sféře patří tento tonizátor mezi nejsilnější životabudiče. Na obrázku je umístěn ve spodní části, ale skutečnou pozici má jak dole, tak i nahoře. Je spojovacím článkem vrchní a spodní pozice. Při pravidelném užívání se z vás stává energetická sopka.

Cena 536,-Kč

NERVAMIN - meridián žaludku, sleziny, tlustého střeva, jater a osrdečníku + centrální nervový sytém - trankvilizér. Velký uklidňovač.

Celkově zklidňuje a je doplňkem, nebo protikladem Levaminu. Stejně jako Astofresch ho můžete použít jako doplněk ke všem pozicím Sféry, nebo jako samostatný přípravek.

Cena 786,-Kč

DIOCEL BIOMINERÁL

Meridián ledvin, močového měchýře, tenkého a tlustého střeva.

Bioinformační multiminerálový doplněk stravy s baktericidními vlastnostmi

Podporuje správnou činnost lymfatického systému a urychluje spalování tuků. Dopřejte tělu vitalitu, svěžest a zpomalte stárnutí !

Cena 536,-Kč

SAGRADIN - DRAČÍ KREV

Meridián osrdečníku, tlustého a tenkého střeva.

Bioinformační posilující přípravek s obsahem čistého latexu Croton Lechleri. Sagradin podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.

Cena 736,-Kč

CYTONIC kapsle

Meridián srdce, osrdečníku, tlustého střeva, sleziny, žaludku, jangový patní, jater a ledvin

Bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostliny Maytenus ilicifolia. Navrací tělu svěžest a vitalitu.

Cena 736,-Kč

DIOCEL SUPRACID KAPSLE

Meridián žlučníku, tlustého střeva, žaludku, močového měchýře, tří zářičů a 8 zvláštních drah

Unikátní doplněk stravy, který napomáhá udržet rovnováhu mezi kyselinami a zásadami v těle. Harmonizuje maximální počet energetických drah.

Cena 736,-Kč

VISTA CLEAR KAPSLE

Meridián jater, žlučníku, tlustého střeva, plic, tří zářičů, ledvin a všechny zvláštní energetické dráhy.

Vista clear je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu.

Cena 936,-Kč

DEVIRAL - KAPSLE - meridián jater, žlučníku, tenkého a tlustého střeva, plic, srdce, žaludku, ledvin a močového měchýře

Deviral je bioinformační posilující a detoxikační doplněk stravy vyrobený z rostlin, který se rychle vstřebává, navrací tělu svěžest a vitalitu.

Cena 936,-Kč

VIRAIMUN - KAPSLE - meridián jater, žlučníku, tenkého a tlustého střeva, plic, srdce, žaludku, ledvin a močového měchýře

Viraimun je bioinformační posilující doplněk stravy, který obsahuje vybrané, osvědčené a účinné výtažky z hub, bazalky vonné a aminokyselinu arginin. Navrací tělu svěžest a vitalitu.

Cena 936,-Kč

TCD4 IMUSEROL KAPSLE

přírodní bioinformační kapsle, harmonizují především meridián řídící, osrdečníku, sleziny a slinivky, početí, žaludku a dalších energetických drah.

Obsahuje kozí kolostrum, ovesné beta glukany, koriandrovou silici na posílení imunity.

Dále působí na CNS - mozek - hormonální systém - srdce - krev - organyschopnost organismu...

Cena:1624,-Kč

CDF kapsle

revoluční přírodní produkt s vitamínem C s postupným uvolňováním, esterem vitamínu C a flavonoidy z černého bezu a vinných hroznů. Dále obsahuje vitamín B2, D, směs přírodních silic. Vytvořen pro osvěžení, energii a krásu. Působí jako silný antioxidant.

Cena 936,-Kč

Tromboserin multivitamín kapsle

bioinformační kapsle s fruitflow. Harmonizuje všechny meridiány a má velký vliv na energetiku organismu a samotných buněk.

Čistí krev, podporuje krvetvorbu a napomáhá normální agregaci krevních destiček. Rychle se vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Tromboserin je potřebný, pokud máme nedostatečnou krvetvorbu a ochablé svaly, zuby, kosti, nechty, vlasy, klouby a dále tam, kde nám chybí nebo se blokuje vstřebávaní základních vitamínů.

Cena 935,-Kč

Lipodestron kapsle

unikátní přírodní produkt pro udržení štíhlé linie a posílení organismu.

Byl vyvinut pro pomoc s lipodestrukcí tuků, urychlení jejich odbourávání, regeneraci svalové hmoty, podporu a nárust energie.

Silný antioxidant, ochraňuje DNA buňky, zpomaluje stárnutí.

Pozitivně působí na lymfatický systém, snižuje chuť k jídlu.

Cena 936,-Kč

Bioinformační čaje

Achyrocline

Má antibakteriální, antimikrobiální, antispasmolytické, sedativní, relaxační, tonizační, afrodiziakální, analgetické a silné antivirové účinky. Harmonizuje meridián ledvin, plic, sleziny a žlučníku. Achyrocline satureioides obsahuje zejména flavonoidy, sequiterpeny, monoterpeny, polysacharidy, organické kyseliny, jako například kyselinu rozmarýnovou a celou řadu minerálů v organické formě. Achyrocline satureioides se používá jako digestivum, žaludku, jater a střev. Ochraňuje játra proti poškození bromobenzenem. Zklidňuje centrální nervový systém a uvolňuje gastrointestinální svalstvo. Omezuje vznik bolestí páteře, krku a křečí, vznik astma bronchiale, dráždivého kašle, angín, nachlazení, neuralgií, menstruačních bolestí, revmatismu, artrózy, ledvinových a střevních kolik, dále pak depresí, epilepsie a stresu. Relaxuje kosterní svalstvo vnitřně i zevně a harmonizuje menstruační cyklus. Zlepšuje stav cév, upravuje krevní tlak, snižuje riziko vzniku ledvinových kamenů, posiluje sluch, činnost brzlíku, sleziny, slinivky, ledvin a plic. Posiluje růst vlasů a oddaluje předčasné šedivění. Omezuje vznik zánětů, alergií a diabetu. Zklidňuje a rozjasňuje psychiku, eliminuje strach a zlepšuje odolnost centrálního nervového systému a díky obsahu polysacharidů významně posiluje přirozenou obranyschopnost organismu. Je vynikajícím relaxačním a tonizačním čajem s výbornou chutí.

Cena 249,-Kč

Lapačo

Má antivirové, antibakteriální, antimikrobiální, antimykotické a antiparazitické účinky. Harmonizuje meridián sleziny a tří zářičů. Lapačo červené obsahuje zejména alkaloidy naftochinony, lapachol, lapachon a jejich deriváty, dále flavonoidy, quercetin, kyselinu hydroxybenzoovou, saponiny, přírodní antimykotika, vápník, selen a železo v organické formě. Lehký čajový odvar zlepšuje obranyschopnost těla až o 48%, stimuluje tvorbu červených a bílých krvinek, normalizuje složení krve, díky zmnohonásobení červených krvinek zlepšuje zásobení buněk těla kyslíkem, posiluje srdce a cévy a brzdí růst nádorových buněk. Je silným antioxidantem, ochraňuje tělo před různými toxiny a snižuje přecitlivělost těla na různé chemikálie. Podporuje krvetvorbu a omezuje vznik různých krevních onemocnění a leukémie. Dále snižuje vstřebávání glukózy a využívá se při snížení rizika vzniku diabetu. Zlepšuje metabolismus, činnost kostní dřeně, sleziny a slinivky. Odstraňuje z těla různé druhy plísní, včetně nebezpečné candidy, léčí záněty a harmonizuje hormonální systém. Lapacho omezuje vznik psoriáz, ekzémů, impetiga, migrén, bolestí kloubů, artritidy, Parkinsona, roztroušené sklerózy, vaginálních výtoků a plísní kůže, úst a vaginy. Snižuje množení bakterií typu Brucela, polia viru, herpes simplex viru 1 a 2 a různé původce chřipek. Zklidňuje psychiku a zlepšuje odolnost centrálního nervového systému.

Cena 249,-Kč

Kustovnice čínská

obsahuje zejména karotenoidy, betain, provitamín A karoten, zeaxanthin, fysalen, vitamín E, B1, B2 a C, steroidy, gramisterol, cykloartanol, beta sitosterol, kyselinu lynolovou, linolenovou, alkaloid kukoamin A a celou řadu minerálů v organické formě. Harmonizuje meridián jater a ledvin. Pěstuje se zejména v Číně a Tibetu. Plod se používá jako celkové tonikum, pro posílení ledvin, jater a při únavě. Omezuje vznik bolestí v kříži, kolenou a kotníků zevnitř, hlavy, závratí, hučení v uších a kožních potíží v dolní části těla vzniklých v důsledku prázdnoty ledvin. Omezuje předčasný výron semene, vznik impotence a chudokrevnosti. Zvlhčuje plíce, vyživuje krev, snižuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Zlepšuje pevnost šlach, nehtů, ostrost zraku, zánět spojivek, rozmazané nebo slabé vidění, odstraňuje světloplachost a šeroslepost, zlepšuje vidění ve tmě. Je přirozeným zdrojem energie i z lehce stravitelných cukrů a provitamínu A, vitamínů B1,B2 a C pro sportovce, těžce pracující, oslabené a zestárlé lidi. Podporuje dlouhověkost. Má antioxidační účinky - eliminuje riziko poškození buněk volnými radikály a slunečním zářením, tím zpomaluje stárnutí kůže a těla. Preventivně ochraňuje jaterní buňky proti některým chemickým látkám, zejména tetrachloru, stimuluje tvorbu červených a bílých krvinek, činnost střev, relaxuje cévní svaly a normalizuje vysoký krevní tlak. Napomáhá rychle regenerovat buňky po ozáření X paprsky. Stimuluje parasympatický nervový systém, zlepšuje metabolismus tuků, eliminuje výraznost červených žilek na tvářích, přes jaterní harmonizaci příznivě působí na menstruační cyklus a omezuje vznik vysoké teploty při malárii. Celkově zklidňuje vzteklé, výbušné, rozbouřené povahy a prchlivé rudolícé mrzouty.

Cena 249,-Kč

Maytenus

Má tonizační, afrodiziakální, relaxační, analgetické, detoxikační, antioxidační, diuretické, stahující, desinfekční, antibiotické, antivirové, antibakteriální, antimikrobiální, antiulcerózní, antileukemické, antiarthritické, antirevmatické, kotraceptivní, vasodilatační, estrogenní, laxativní, protizánětlivé a imunostimulační účinky. Harmonizuje meridián srdce, osrdečníku, tlustého střeva, sleziny, žaludku, jangový patní, jater a ledvin. Velmi lahodný čaj z listů Maytenu ilicifolia se pije zejména v Jižní americe, oblasti Paraguaye, Argentiny a Brazilie jako tonikum, afrodiziakum a aperitivum. Maytenus ilicifolia je strom s ostnitými listy, díky kterým se mu v místním jazyce říká Espinheira Santa. V domovině je velmi ceněn pro své všestranné použití. Výzkum potvrdil u této rostliny celou řadu významných účinků. Listy jsou velmi silným zdrojem "fytoestrogenů", které snižují riziko výskytu osteoporózy zejména u žen a jsou jejich "omlazujícím" elixírem. Pomáhají v období menstruace, harmonizují menstruační cyklus a omezují vznik přechodových návalů. Účinné látky Maytenu mají antibakteriální a antivirové účinky, omezují riziko vzniku leukemie již ve velmi malých dávkách. Dále omezují riziko vzniku artritidy, revmatu, žaludečních vředů, zánětů střev, mají sedativní, vasodilatační, uklidňující a bolest tišící účinek. Snižují překyselení žaludku a organismu a napomáhají posilovat obranyschopnost organismu. Celkově harmonizují hormonální systém, zejména oblast nadledvinek, posilují organismus a jeho ochranný systém vůči nebezpečným mikroorganismům. Odstraňuje napětí a stres. Máte-li žízeň, určitě oceníte vynikající chuť a relaxační účinek tohoto skvělého čaje pro každou nevšední příležitost.

Cena 249,-Kč

Smilax

Má tonizační, anabolické, antivirové, antibakteriální, antimikrobiální, antimykotické, protizánětlivé , imunostimulační, antioxidační, a bolest tlumící účinky. Harmonizuje meridián ledvin a močového měchýře. Sarsaparilla veracruz - Smilax lékařský obsahuje zejména steroidní saponiny, rhynchophyllin, hirsutin, mitraphylin, beta sitosterol a glykosidy, vápník, měď, železo, jód, mangan, draslík, křemík, sodík, síru, vitamíny B - komplexu, vitamíny A, C a D. Smilax byl indiánům Jižní Ameriky velmi znám a oblíben pro svoje tonizační a afrodiziakální účinky. Podporuje tvorbu testosteronu a progesteronu, přirozený anabolizmus a metabolizmus těla. Harmonizuje zejména mužský hormonální systém. Indiáni jej s úspěchem používali ke snížení potíží vzniklých syfilisem, kapavkou, kondylomaty a jinými bradavičnatými útvary způsobenými papilomaviry, které dávají možnost vzniku různým prekancerózám. Vědeckým výzkumem byly u něj potvrzeny účinky při snížení rizika vzniku revmatoidní artritidy a arterosklerózy. Podporuje vylučování odpadních solí z těla. Čajový odvar zlepšuje obranyschopnost těla, stimuluje tvorbu bílých krvinek, zejména T lymfocytů CD - 4, CD - 8 a makrofágů. Upravuje krevní tlak, velmi dobře čistí krev a aknózní a nečistou pleť, snižuje vznik bolesti, teploty, psoriázy, tlukotu srdce a hladinu cholesterolu v krvi. Kdo pil pravidelně čaj ze Smilaxu 5 měsíců, došlo u 70% k ústupu psoriázy bez pozdější regrese nemoci. Smilax omezuje vznik artróz, revmatizmu, revmatoidní artritidy, bolestí kloubů, astmatu, různých zánětů, zejména ledvin a močového měchýře. Dále snižuje vznik alergií, ekzémů, močových a ledvinových kamenů, písku a snižuje zatížení těla těžkými kovy.

Cena 249,-Kč

Kočičí dráp - Uncaria Tomentosa

Má antivirové, antibakteriální, antimikrobiální, antimykotické, antiparazitické, protizánětlivé, imunostimulační, antioxidační a bolest tlumící účinky. Harmonizuje meridián jater a ledvin. Uncaria tomentosa - Uňa de gato, Vilcacora, neboli Kočičí dráp obsahuje zejména alkaloidy, rhynchophyllin, hirsutin, mitraphylin, beta sitosterol a glukosidy. Čajový odvar zlepšuje obranyschopnost těla, stimuluje tvorbu bílých krvinek, zejména T lymfocytů CD - 4 a tím zvyšuje přirozenou obranyschopnost organismu. Upravuje vysoký krevní tlak, omezuje vznik trombózy a může pomoci při snížení rizika tvorby krevních sraženin. Snižuje tlukot srdce a hladinu cholesterolu v krvi. Omezuje riziko vzniku Crohnovy nemoci, různých zánětů, divertikulózy, mrtvice, infarktu, artróz, revmatizmu, astmatu, zánětů různého typu, žaludečních vředů, alergií a kandidóz. Podporuje činnost hormonálního systému, detoxikuje organizmus a snižuje některé negativní projevy u nemocných infikovaných virem HIV, onkologickém onemocnění, leukémii a hemeroidů. Některé fytolátky Uncarie tomentosy snižují množení různých druhů parazitů. Indiáni Cashibo v Peru ji dodnes používají jako antikoncepci.

Cena 249,-Kč

Růže - Rosa centifolia

obsahuje zejména třísloviny, flavonoidy quercetin, kemferol, kyselinu galovou, antokyany, polysacharidy, silici, vosky a sliz. Má silné antivirové, antibakteriální, antimikrobiální, antiseptické, adstrigentní, detoxikační, antioxidační, dermatoprotektivní a protizánětlivé účinky. Harmonizuje meridián plic, močového měchýře, sleziny, tenkého střeva, žaludku řídící a ústřední. Růže stolistá obsahuje celkem asi 9 antivirových látek, které omezují množení virů a má příznivý vliv na posílení těla při astmatu, chřipce, rýmě a nachlazení. Výzkum potvrdil účinnost obsažených látek na omezení množení viru HIV a antioxidační účinek. Geniální Avicenna doporučoval růžový čaj při bronchitidě, TBC a jiných plicních potížích. Aktivní fytolátky růže stolisté napomáhají zastavovat průjem, nadměrně silnou menstruaci, zlepšují potíže trávicího ústrojí, a pozitivně působí při nespavosti. Ochraňují játra, srdce, slezinu, svaly, sliznici žaludku a střev. Napomáhají udržovat správnou hladinu cholesterolu, optimální složení střevní mikroflóry a harmonizují centrální nervový systém. Eliminují riziko vzniku ledvinových kamenů, zvýšené tvorby modřin, revmatu, aterosklerózy a alergií. Zevně mají ochranný a regenerační vliv na pokožku. Pro své růžové aroma se okvětními lístky dají aromatizovat méně výrazné čaje a zdobit různé pochutiny. Růže stolistá tonizuje organismus, omezuje riziko vzniku smutku a deprese. Čaj je příjemný, vonný a osvěžující.

Cena 249,-Kč

Černohlávek - Prunella vulgaris

Obsahuje zejména třísloviny, hořčiny, pryskyřice, prunellin, hyperosid, organické kyseliny - kyselinu rozmarýnovou, oleanolovou, ursulovou a kávovou, organické soli, vitamín B1, C, K, tanin a silice. Má antibiotické, antibakteriální, antivirové, antimykotické, dermatoprotektivní, adstringentní, tonizační, vazodilatační, hepatoprotektivní, detoxikační, antioxidační, diuretické a protizánětlivé účinky. Harmonizuje meridián jater, močového měchýře a plic. Černohlávek posiluje organismus při chřipkách a nachlazení, infektech jater, močového měchýře a plic. Eliminuje riziko vzniku hypertenze, průjmů, napomáhá udržovat srážlivost krve, harmonizuje hormonální systém a podporuje regeneraci tkání. Obsažené organické kyseliny mají antibiotický a antivirový účinek zejména na Shigella spp., Salmonella typhi, E. coli, Pseudomonas aeruoginosa, Mycobacterium tuberculosis, na kmeny Streptococcus a celou řadu patogenních plísní. Nové výzkumy ukázali použití organických kyselin na omezení množení viru HIV. Při použití v koupelích tlumí kloubní a svalové bolesti. Zevně je možné omývat odvarem černohlávku nečistou a zánětlivou pokožku s akné.

Cena 249,-Kč

Smil - Helichrysum arenarium

Obsahuje zejména hořčiny, třísloviny, fytosteroly, ftalidy, karotenové barvivo, flavonoidní barviva, spazmolyticky působící glykosidy naringeninu, dále obsahuje glykosidy kemferolu a apigeninu, deriváty kumarinu, antibakteriálně a antiviroticky působící kyselinu ursulovou a kávovou, silici s obsahem nerolu, pinenu, furfurolu a linalolu. Harmonizuje meridián jater a žlučníku. Smil písečný působí diureticky, antibioticky, antialergicky, bakteriostaticky a spazmolyticky. Zlepšuje trávení, tlumí nadýmání, podporuje vylučování žluče, sekreci žaludeční šťávy a slinivkových výměšků. Používá se při virových a chronických zánětech jater, dolních cest močových a vyrážkách. Eliminuje riziko vzniku žlučníkových kamenů, zánětu žlučníku a žlučovodů. Mírní křeče a zlepšuje metabolismus.

Cena 249,-Kč

ALOYSIA TRIPHYLLA

obsahuje zejména silici obsahující citral, carvon, nerol, dipenten, limonen, citroneol, geraniol, alfa a beta pinen, cineol, ethyl-eugenol, linalol, dále obsahuje verbalin, taniny, flavonoidy a další bioaktivní látky. Má protiplísňové, antidepresivní, antivirové, antibakteriální, adstringentní, sedativní, tonizační, karminativní, relaxační, digestivní, detoxikační, antioxidační, insekticidní a protizánětlivé účinky. Harmonizuje meridián jater, tří zářičů, řídící, jinový patní a žaludku. Aloysia triphylla se používá pro své citronové aroma na osvěžující čaje a ochucování jídel. Zklidňuje centrální nervový systém, migrény, deprese, neuralgie, nauzeu, tachykardie, napomáhá regenerovat a ochraňovat buňky. Harmonizuje činnost srdce, stimuluje kontrakce dělohy, podporuje laktaci, upravuje činnost plic, žaludku, zažívání a příjemně osvěžuje dech. Čaj má pozitivní vliv při nadýmání, žaludečních a střevních křečích, zejména pokud jde v pozadí disharmonie nervového systému. Celkově zklidňuje psychiku a odstraňuje stres. Obsažený cineol omezuje množení chřipkových virů, plísně Candida albicans, Escherichia coli a geraniol má vliv na různé parazity. Z aloisie je velmi osvěžující a lahodný čaj s nádechem exotiky pro každou příležitost.

Cena 249,-Kč

Divoký pomeranč - Citrus aurantium

Obsahuje zejména bioflavonoidy, hesperidin, naringenin, hořčiny, silici s obsahem limonenu, linalolu a geraniolu. Harmonizuje meridián řídící, žaludku, srdce, sleziny, tří zářičů a žlučníku. Divoký nebo také hořký pomeranč je původní formou a roste divoce v přírodě. Má antimikrobiální a antivirové účinky na rotavirus (Inhibitory effect of herbal medicines on rotavirus infectivity). Indiáni Jižní Ameriky jej používají pro detoxikaci a posílení celého organismu, při dětských kolikách, nachlazení, chřipkách, horečkách, na lepší pocení a odkašlávání. Pro snížení možnosti vzniku nádorů Further studies on the anticancer activity of citrus limonoids. psoriázy, nadýmání, průjmů, parazitů ve střevech, křečí, revmatismu, nervového vyčerpání a stresu . Laboratorně byl zjištěn radioprotektivní efekt. Dále pro posílení srdce, odvodnění a normalizaci krevního tlaku a srdeční činnosti, lepší růst vlasů, činnost žaludku, sleziny a žlučníku. Jako sedativum, digestivum a posilující prostředek při snížené obranyschopnosti organismu, celkovém oslabení organismu a pro rychlejší odbourávání tuku a vody z těla při redukční dietě.

Cena 249,-Kč

Citronová tráva

Obsahuje až 1 % silice, která obsahuje antimikrobiální citral, myrcen, limonen a geraniol. Dále citronela obsahuje isoorientin, isoscoparin, swertiajaponin, isoorientin 2' '-O-rhamnosid, orientin, kyselinu chlorogenovou a kávovou s antivirovým a antioxidačním účinkem. Podle orientálního učení harmonizuje meridián jater, močového měchýře, osrdečníku, žaludku, ústřední a jangový patní. Disharmonie se pojí s možností vzniku alergií, revmatu ledvinových, močových a žlučníkových kamenů a písku, zánětů, bolesti, křečí a vaginálních kandidóz. Citronela je tropická tráva, příznivě působí na krevní tlak, snižuje hladinu cukru v krvi, napomáhá rozšiřovat a čistit cévní systém. Harmonizuje činnost gastrointestinálního traktu a centrálního nervového systému. Omezuje růst plísní a množení bakterií, jako je například Helicobacter pylori - bakterie způsobující žaludeční vředy, Salmonella spp., Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli O157:H7, Campylobacter jejuni a Clostridium perfringens. Napomáhá posilovat srdce, krevní plazmu a destičky, funkci močového měchýře, sleziny, žlučníku a lymfatického systému. Udržuje správnou pigmentaci vlasů a snižuje rychlost šedivění. Celkově podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a díky antioxidačním účinkům zpomaluje stárnutí buněk. Z citronely získáte osvěžující čaj s citronovou vůní a velmi příjemnou chutí.

Cena 249,-Kč

Burito - Wendita

Burrito obsahuje zejména flavonoidy, dihydroquercetagetin a-3, 5, 6, 7, 4 - pentahydroxyflavanonol, glykosidy a deriváty kyseliny benzoové. Harmonizuje meridián tlustého a tenkého střeva, opasku, početí, močového měchýře, jater a žlučníku, žaludku, tří zářičů, sleziny, jinový patní a jangový pojivový.

Cena 249,-Kč

Bioinformační kosmetika

Bioinformační kosmetika harmonizuje energetické dráhy těla (meridiány) a prostřednictvím biorezonance ruší energetickou příčinu disharmonie v informačním poli člověka. Hluboce jej čistí a detoxikuje. Když zasáhne rezonanční vlna místo kde jsou uložené toxiny, způsobí malé ,,zemětřesení,“ toxiny se uvolní a tělo je vyloučí. Člověk si sám dokáže díky předkládaným informacím rychle oživit svoje samoregenerační schopnosti a následně uvede svoje tělo do harmonického stavu. Po celém těle jsou na pokožce reflexní zóny orgánů, které tělo využívá pro harmonizaci funkce svých orgánů.

Detoxin krém

je bioinformační, regenerační, masážní a relaxační krém se širokým spektrem účinků na pokožku. Harmonizuje meridián jater, žlučníku, sleziny, ledvin a dalších energetických drah. Detoxin krém obsahuje výtažek z vynikající indiánské léčivé rostliny tapeque (Acanthospermum australe), která má pozitivní účinky na pokožku. Indiáni ji používají jako unikátní čisticí bylinu při kožních plísních, vyrážkách, hemoroidech, bolestech a regeneraci svalů. Dále krém obsahuje velké množství přírodního skvalenu, který silně hydratuje pokožku, podobně jako kyselina hyaluronová. Skvalen zaujímá přední místo mezi látkami bojujícími proti stárnutí pleti. Celkovou hydrataci ještě zvyšují výtažky z kigelie africké, která zlepšuje elasticitu a hydrataci kůže, ochraňuje vlákna kolagenu a elastinu.

Cena 536,-Kč

Venisfer krém

regenerační, masážní a relaxační krém proti vráskám.

P odporuje vaše srdce a prokrvení organismu.

Říkáme mu krém "zraněných duší", má pozitivní účinky na psychiku. Obsažený terpineol zvyšuje absorpci tuku rozpustných látek kůží a má antimikrobiální, protikřečové a imunostimulační účinky.

Cena 536,-Kč

Diocel Artrizone

regenerační, masážní a relaxační krém s anestetickým efektem. Krém s aktivním kyslíkem

Laboratoře Diochi vyvinuly zcela nový typ velmi úsporného regeneračního a masážního krému, který má široké využití. Diocel Artrizone je bioinformační, regenerační a masážní krém s anestetickým účinkem. Obsahuje aktivní kyslík, který oživuje pokožku. Dále obsahuje pestrou paletu minerálů v aktivní formě, například křemík a zlato. Krém obsahuje vysoké procento aktivních látek bylin, které mají antibakteriální, antivirové, protiplísňové, antiparazitické, protirakovinné, analgetické, protizánětlivé, teplotu snižující, protikřečové, antistresové a imunomodulační účinky. Neobsahuje chemickou konzervaci a je založen na přírodní bázi.

Jeho přednosti:

Přes reflexní zóny a meridiány (energetické dráhy) aktivuje činnost orgánů. Podstatně urychluje regeneraci pokožky a postižených míst. Obsahuje více než 60 minerálů – téměř celou periodickou soustavu, ale zejména křemík, který je vynikajícím balzámem na pokožku. Přirozený obsah koloidního zlata v základní surovině má vliv na regeneraci kloubů. Fytosložky mírní bolest a mají anestetický efekt. Parfém je složen z vybraných silic, které mají antibakteriální, antivirový, antiparazitický, protirakovinný a protiplísňový účinek. Parfém při vdechnutí relaxuje, uklidňuje centrální nervový systém, navozuje pocit klidu, mírní stres a depresivní nálady. Silice, rostlinné oleje a výtažky z rostlin prokrvují pokožku a odstraňují svalovou ztuhlost.

Cena 536,-Kč

Estrozin krém

bioinformační, regenerační, masážní a relaxační krém se širokým spektrem účinků na pokožku.

Maximálně hydratuje, je vhodný pro suchou a stárnoucí pokožku.

Svou vůni působí pozitivně na psychiku.

Opakovaná aplikace krému má kumulativní regenerační efekt.

Výrazně zlepšuje prokrvení, tonus a metabolismus kůže.

Cena 536,-Kč

Diozon clear

je bioinformační čistící krém z ozonu a olivového oleje. První kosmetika, která s vámi bude komunikovat. Zpomaluje stárnutí buněk a omezuje tvorbu vrásek. Dobře penetruje, oživuje a hydratuje pleť, zejména suchou. Bioinformace chryzantém a dalších květin harmonizují meridián tlustého střeva, plic, močového měchýře, žaludku a tří zářičů. Podle čínské medicíny je i s každým orgánem propojena psychika. Díky doplnění energie v těchto meridiánech na nás nemá takový vliv strach, smutek a starosti. Plíce mají vliv na strukturu, elasticitu a pružnost kůže. Diozon clear je velmi vhodný na praskající kůži, kde je narušena její struktura. Krém je lehce roztíratelný. Je vyroben pouze z látek, které se vyskytují v přírodě. Po nanesení na pokožku ucítíte typickou vůni ozonu jako za letní bouřky. Z krému se uvolňuje zvláštní druh reaktivního kyslíku ROS a ozon. Ten degraduje různé nežádoucí chemikálie, se kterými přišla vaše pokožka díky znečištěnému ovzduší do styku. Ozón a kyslík vám vdechne život do pokožky. Konečně máte elixír s unikátními vlastnostmi. Je vhodný pro všechny typy pleti. Dermatologicky testováno a schváleno.

Světové poznatky o ozonu: Ozon okysličuje buňky, ničí bakterie, viry, plísně a jejich spory. Urychluje hojení a regeneraci pokožky. Ozon je univerzální desinfekční prostředek. Zejména při akné a různých vyrážkách v době dospívání. Při pravidelném používání čistí pleť velmi rychle.

Ozon likviduje zápach: Odstraňuje zápach pokožky, který vzniká v důsledku přemnožení bakterií například v záhybech kůže u silnějších osob na intimních místech a na nohách. Než vstoupíte bosou nohou někam, kde může být větší množství plísní, například veřejné bazény, sauny ap, je dobré je předem ošetřit. Ozon usmrcuje také herpes viry, které způsobují opary. Ozon se úspěšně používá při bércových vředech, psoriáze, ekzémech, zčervenání kůže od sluníčka, či radiace. Též při různých zánětech například středního ucha.

Ozon a dutina ústní: Ozon se používá v zubním lékařství při výskytu aftů a jako tišící prostředek při různých zánětech v dutině ústní. Dobře poslouží pro desinfekci zubních protéz před nasazením do úst.

Cena 536,-Kč

Panaderm

(anti-age) unisex krém

Panaderm je přírodní bioinformační ozonový krém, který neobsahuje žádné chemické ani konzervační látky. Je vhodný pro všechny typy pletí.

Cena 661,-Kč

Diolift hydrogel

je bioinformční hydratační liftingový hydrogel s lilií a Aloe vera s oxyminerály. Je vhodný pro velmi citlivou a unavenou k vráskám.

Cena: 686Kč

Diaflex biobalzám

Koncentrovaný bioinformační biobalsám s vysokým obsahem výtažků indiánské rostliny Stévia Rebaudiana a s biominerály z minerálu šungitu, který je tvořen uhlíkovou nanosítí.

Cena: 374Kč

Diochi Diosol

luxusní přírodní opalovací mléko nové generace s vysokým stupněm ochrany SPF 30+ a s maximalním účinkem proti UVA a UVB záření.

Cena: 536Kč