Projekt "Čajování"

Nevím, jak to máte vy, ale u mě se v období podzimu a zimy objevuje nálada začít víc vařit teplé nápoje. Nasávat jejich vůni, která se všude rozprostře a prostoupí každý kout. Odhadnout správnou chvíli pro scezení a těšit se na barvu a chuť. Je to pro mě vždy obřad. Věřím, že i vy máte své čajové rituály, které si v chladném počasí užíváte. A pokud ne, můžete se přidat k nám a ochutnat skvělé čaje z Brazílìe, Bolívie, Peru, severní Argentině, Paraguayi atd..

Tak vznikla myšlenka na svět! Necháme zákazníky ochutnat všechny druhy čajů. A které čaje nám k tomuto účelu poslouží? Přece celá nabídka čajů firmy Diochi a firmy Energy. Nejen, že si ukážeme, jak takový čajový obřad má vypadat, užijete si relaxaci, ale díky síle jednotlivého čaje pomůžeme našemu tělu ke zdraví.

Čajování probíhá jednou měsičně, vždy v pondělky podvečer. Někdy můźe nastat vyjímka z důvodu úplňkové meditace, ale to se dozvíte vždy dopředu.

Postupně se seznámíte s jednotlivými druhy, jak je vařit, používat, co umějí atd. Nahlédneme také do historie. A který bude ten Váš první, vyvolený? Nechcete se překvapit.

Určitě Vám bude chutnat.

Rezervace místa, stačí sms na tel. 777 762 080.

Těšíme se, termíny najdete: Kalendář akcí.

Pavla

Čaje firmy OrganoGold jsou v současné době pouze na objednání, proto nejsou zařazeny do projektu čajování.