RECENZE

Na tuto stránku se snažíme přidávat doporučení všech našich klientů. Za všechna děkujeme.

Chcete i Vy napsat svou recenzi na naše služby? 

-> ZDE ODKAZ NA GOOGLE RECENZI

-> ZDE ODKAZ NA FB RECENZI

ODKAZ pro zhlédnutí natočeného dokumentu o zkušenostech Pavly a Pavla pro ČT2, archív České televize.

DALŠÍ RECENZE:

27.únor 2018, Hanka -> Zrovna dnes mi paní Pavla pomohla při náhlém zablokování krční páteře. Našla si skulinku a uvedla mě do použitelného stavu. Její masáže jsou opravdu kvalitní, má odborné znalosti a pracuje s láskou. Pokud se k ní rozhodněte zajít, určitě nebudete litovat. Chodím na masáže zad a krční páteře pravidelně a jsem velmi spokojená. Můžu srovnávat, vyzkoušela jsem několik masérek předtím ;-) 27.únor 2018

...

20.6.2018 Helena -> Dobrý den. Jmenuji se Helena. Jsem z Rychvaldu. Mám problémy s bolestí rukou. Byla jsem na mnoha vyšetřeních, nic nenašli. U paní doktorky jsem se svěřila a ta řekla, že se na to zeptá Vás. Zeptala se. Dala jste mi doporučení, ať si nechám od neuroložky napsat doporučení na cévní do Vítkovické nemocnice přímo na doktora p. Mudr. Bartoše, kde mám chtít vyšetření na TOS. Stalo se. Byla jsem tam předevčírem a pan doktor mi potvrdil T0S - dx- smíšená cévně neurologická symptomatologie, lehká vasospastická porucha. Nyní mám zajít na neurologem a zajít si na rehabilitaci TOS. Lékaři si mne stále přehazovali a nikdo to jakoby nechtěl řešit. Navíc jsem našla pana Ortopeda, který mi zjistil lupavý prst na pravé ruce. Chtěla bych Vám mnohokrát poděkovat za doporučení, protože bez Vás bych nevěděla proč mne to předloktí tak bolí. Takže opravdu děkuji a určitě se za Vámi zastavím osobně, abych Vám poděkovala. 

...

14.říjen 2018, Gabka -> Dnes mě Pavlínka zachránila, blokace, pláč a beznaděj, že budu muset na pohotovost. Místo toho absolutní pochopení a okamžitá pomoc masáží i v neděli brzo ráno. Neučesaná, téměř nenajezená a přesto akční, usměvavá a hlavně ochotná. Hýbu se a jsem schopná fungovat i u mimča. Děkuji mockrát a masáže s Pavlínkou doporučuji,kde můžu 😀. Je to rebel,ale anděl 💋. Kdyby to šlo,tak dám 10 hvězdiček 😀,ale netuším,jak se to dělá 😲. 

...

Martina Služy 22 září v 14:28 -> Z celého srdce doporučuji, kdo váhá, neváhejte. Pavlínka je poklad, člověk, který nejen, že ví, kde a jak pomoci na těle, ale také jako jedna z mála má obrovský dar. Nikdy jsem nezažila až dosud žádnou masérku, která by věděla, co dělá, a dělala to ráda. Ví kam sáhnout, pozná, co se děje. Tak aby pomohla a ulehčila tělíčku.... aniž by ji to obtěžovalo, či to dělala z povinnosti... Kéž by takových sluníček bylo více.... Děkuji Pavlínko - z celého srdíčka... Martina Služy

...

Paula de Roos 19. prosinec 2015 v 13:14 -> Today I had a really wonderful massage at masaze siluet by Pavla in Bohumín. It was a great experience and I am ready for a relaxed Christmas. Thanks Pavla!

...

Pavla Bártová 1 srpen v 21:50 -> Úžasná masáž a skvělá masérka, která přesně ví, co dělá. Tady naprosto sedí komentář, že léčí tělo i duši. Moc děkuji a už se těším na příště. 

...