REFERENCE

Na tuto stránku se snažím přidávat doporučení mých klientů.
Za všechna děkuji.

Také zde uvádím ODKAZ pro zhlédnutí natočeného dokumentu o mých a manželových zkušenostech pro ČT2, archív České televize.
Martina Služy     22 září v 14:28                                                                                                                               Z celého srdce doporučuji, kdo váhá, neváhejte. Pavlínka je poklad, člověk, který nejen, že ví, kde a jak pomoci na těle, ale také jako jedna z mála má obrovský dar. Nikdy jsem nezažila až dosud žádnou masérku, která by věděla, co dělá, a dělala to ráda. Ví kam sáhnout, pozná, co se děje. Tak aby pomohla a ulehčila tělíčku.... aniž by ji to obtěžovalo, či to dělala z povinnosti... Kéž by takových sluníček bylo více.... Děkuji Pavlínko - z celého srdíčka... Martina Služy

Paula de Roos

Today I had a really wonderful massage at masaze siluet by Pavla in Bohumín. It was a great experience and I am ready for a relaxed Christmas. Thanks Pavla!

1 srpen v 21:50Úžasná masáž a skvělá masérka, která přesně ví, co dělá. Tady naprosto sedí komentář, že léčí tělo i duši. Moc děkuji a už se těším na příště.